Közgyűlés tagjai
Ambrózfalva-Csanádalberti-Pitvarosi Evangélikus Egyházközség

Csonka Zsuzsanna (lelkész)

Dénes Erzsébet (gyülekezet felügyelője)

Matuzné Halász Judit (egyházmegyei küldött)

Csabacsűdi Evangélikus Egyházközség

Magyar-Paulik Enikő (lelkész)

Válkovszki Mihály (gyülekezet felügyelője)

Kondacs Mihály (egyházmegyei küldött)

Hódmezővásárhelyi Evangélikus Egyházközség

Nagy Ervin (lelkész)

Nagy Ervinné (lelkész)

Kulich György (gyülekezet felügyelője)

Takács Jánosné (egyházmegyei küldött)

Nagybánhegyes-Magyarbánhegyesi Evangélikus Egyházközség

Madarász Géza (lelkész)

Bondor Ferenc (gyülekezet felügyelője)

Kittlinger János (egyházmegyei küldött, magyarbánhegyesi társgyülekezet felügyelője)

Orosházi Evangélikus Egyházközség (Kardoskút-Szentetornya-Rákóczitelep)

Felegyi-Németh Mária (lelkész)

Felegyi-Németh Mihály (lelkész)

Laczki János (lelkész)

Ördög Endre (lelkész)

Bánki-Horváth György (gyülekezet felügyelője)

Halupa József (egyházmegyei küldött)

Nagy Róbert (egyházmegyei küldött)

Pusztaföldvári Evangélikus Egyházközség

Madarász Géza (lelkész)

Csökmei Enikő (gyülekezet felügyelője)

Nagyné Virág Erika (egyházmegyei küldött)

Szarvas - Ótemplomi Evangélikus Egyházközség

Lázár Zsolt (lelkész)

Horváth Z. Olivér (lelkész)

Horváth Anikó (lelkész)

Dr. Czinkoczky Mihály (gyülekezet felügyelője)

Molnár Eteléné (egyházmegyei küldött)

Mikó László (egyházmegyei küldött)

Szarvas-Újtemplomi Evangélikus Egyházközség

Zahorecz Pál (lelkész)

Kituljak Erzsébet Eszter (gyülekezet felügyelője, egyházmegyei küldött)

Szrnka Gábor Zoltán (egyházmegyei küldött)

Szentesi Evangélikus Egyházközség

Veres-Ravai Réka Júlia (lelkész)

Móriczné Molnár Katalin (gyülekezet felügyelője)

Veres-Ravai Csaba Endre (egyházmegyei küldött)

Tiszaföldvári Evangélikus Egyházközség

Magyar Tamás Norbert (lelkész)

Gaál Istvánné (gyülekezet felügyelője)

Kiss Adrienn (egyházmegyei küldött)

Tótkomlósi Evangélikus Egyházközség

Szpisák Attila (lelkész)

Kutyej Dániel (lelkész)

Szabó Zoltánné (gyülekezet felügyelője)

Kmetykó Pál (egyházmegyei küldött, gyülekezet másodfelügyelője)

Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola

Molnár Eteléné (intézményvezető)

Hódmezővásárhelyi Égbőlpottyant Evangélikus Óvoda

Benséné Sándor Erzsébet (óvodavezető)

Orosházi Evangélikus Egyházközség Levéltára

Koszorús Oszkár (levéltárvezető)

Győry Vilmos Evangélikus Szeretetszolgálat

Ördög Endre (intézményvezető)

Székács József Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

Nagy Róbert (igazgató)

Tótkomlósi Evangélikus Szeretetszolgálat

Lopuch Pálné Lipták Gabriella (intézményvezető)

Kondorosi Evangélikus Nyugdíjasház

Fridlné Pljesovszki Anita (intézményvezető)